Telefon
WhatsApp
Kurumsal

Karum Bilişim Ltd. Şti

KURUMSAL

Karum Bilişim, IT  sistemleri üzerine 20 yıla dayanan tecrübeli kadrosu ile bilişim sektöründe, farklı anlayış ve düşünce tarzı ile uluslararası standartlarda hizmet vermek üzere kurulmuştur. Deneyimli ekibimiz, firmaların iş verimliliği açısından bilgi teknolojilerinden maksimum seviyede verime ulaştıracak çözümler üretir.

Karum Bilişim, müşterilerine bilişim teknolojileri alanında danışmanlık ve projelendirmeden başlayarak anahtar teslim hizmetler sunar. Sektöründe son teknolojik gelişmeleri ve ürünleri takip eden şirketimiz, sürekli şirket içi ve şirket dışı eğitimler ile personelini güncel tutmaktadır, müşterilerine en yeni ürün ve sistem çözümleri sunmayı ilke edinmektedir.

VİZYONUMUZ

Türkiye başta olmak üzere bilişim teknolojileri ve hizmetlerinde; öncü, kusursuz çözüm odaklı, fark yaratan uzmanlıklarıyla, sektöründe lider ve uluslararası pazarda her zaman söz sahibi olmak.

MİSYONUMUZ

Bilgi teknolojileri alanında müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz ederek karşılamak, verimliliğini artırmak amacıyla, konusunda deneyimli ekibimizle en uygun projelendirme, çözüm ve servis desteğini sağlamak. Lider çözüm ortakları ile sektöründe lider olarak tercih edilmek, durmaksızın büyümek ve onlara her zaman değer katmak. Çevreye ve insana, her zaman doğru ve ilkeli olarak iletişim kurarak, sonsuz güven duyulan ve kendi uzmanlık dallarında tercih edilen firma olmayı sürdürmektir.

BİZ SİZİ ARAYALIM